اخبار

شیباریوم از مکانیسم توکن سوزی توسط جامعه شیبا اینو پرده برداشت

یکی از تأثیرگذاران شیبا اینو، اخیرا یک خبر مثبت و مهم را به اشتراک گذاشت. او پیش نمایشی از رابط کاربری مکانیزم توکن سوزی SHIB در شیباریوم نشان داد که اکنون در دسترس است.

شیباریوم با این که همچنان در فاز بتا است، همواره در حال توسعه مداوم است. طبق گزارشات U.Today، کار بر روی پل شیبا اینو ETH ادامه دارد، که اجازه می دهد دارایی ها بین دو بلاک چین جریان داشته باشند.

مستندات شیباریوم بیان می‌ کند که وقتی کاربر یک تراکنش را در شبکه انجام می ‌دهد، کارمزد اصلی در قراردادی در شیباریوم بلوکه می‌شود و اعتبارسنجی هزینه اولویت را دریافت می ‌کند. در مجموع ۳۰ درصد از این هزینه پایه برای نگهداری شبکه حذف می شود و ۷۰ درصد باقی می سوزد.

هنگامی که مقدار مشخصی از BONE در قرارداد سوختگی جمع شد، کاربران می توانند فرآیند توکن سوزی را در Shibarium شروع کنند. به محض شروع این روش، BONE انباشته شده به L1 اتریوم تحویل داده می شود. جایی که به طور خودکار با SHIB مبادله می شود و با فراخوانی تابع قرارداد سوزانده می شود.

این روند شبیه تراکنش برداشت است که توکن‌ ها به جای دریافت، می سوزند و از عرضه موجود کم می ‌شوند. توکن سوزی همچنان موضوع مورد علاقه مورد بحث در جامعه شیبا اینو است که آرزو دارند سوختگی به تریلیون ها برسد.

توکن سوزی و شیباریوم

نرخ سوختگی شیبا اینو اخیراً در نوسان بود و گهگاه به میلیون‌ ها درصد می ‌رسد و در موارد دیگر به پایین‌ترین میزان کاهش می ‌یابد. طبق آمار Shibburn در توییتر، ۵۷۵,۰۴۳ توکن SHIB در یک تراکنش طی ۲۴ ساعت گذشته سوخت و نرخ سوختگی روزانه ۰ درصد باقی ماند. با این حال، در هفت روز گذشته، ۳ میلیارد (۳,۰۵۵,۱۷۴,۲۴۲) SHIB حذف شد که کاهش ۳۶.۳۸ درصدی در میزان سوختگی هفتگی را نشان می دهد. یک روز قبل، در مجموع ۳,۰۰۱,۵۴۱ توکن SHIB در یک تراکنش سوخت.

امتیاز دهی به این مطلب
خواندن این مقاله
نزدیک به نیمی از آمریکایی ها در مورد NFT ها نشنیده اند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا