اخبار

نهنگ مرموز ۴۵۰ میلیون دوج کوین جابجا کرد

کارمزد تراکنش این انتقال هنگفت، تنها ۹ سنت بود

یک نهنگ ارز دیجیتال بیش از ۴۵۰ میلیون عدد دوج کوین (DOGE) به ارزش تقریبی ۴۰ میلیون دلار را جابجا کرد. کارمزد انتقال این تراکنش تنها ۱.۰۱ دوج برای این نهنگ آب خورد! این یعنی او تنها ۹ سنت برای جابجایی چنین مقدار زیادی پرداخت کرده است.

به گزارش والکس و به نقل از Crypto Globe، این تراکنش توسط سرویس نظارتی Dogecoin Whale Alert گزارش شد. این تراکنش از یکی از بزرگ‌ترین والت‌های دارنده دوج کوین، به مقصد آدرسی ناشناخته ارسال شد.

هویت این نهنگ ارز دیجیتال برای این سرویس آشکار نیست؛ هنوز نمی‌دانیم که با آدرس کیف پول سرد یک صرافی طرف هستیم و یا یک سرمایه‌گذار بزرگ حقیقی/ حقوقی که دارایی‌ دوج کوین خود را در شبکه جابجا کرده است.

این تراکنش تنها کمی پس از انتشار خبر تلاش ایلان ماسک برای گنجاندن پرداخت‌های کریپتویی در ابزار پرداخت آتی پلتفرم توییتر صورت گرفت.

گزارش مذکور سبب شد تا قیمت دوج کوین افزایش یابد. ماسک یکی از حامیان معروف DOGE است و شرکت خودروسازی او – تسلا – از اواخر سال ۲۰۲۱ دوج کوین را به عنوان واسطه پرداخت هزینه برخی از محصولات خود می‌پذیرد. ماسک همچنین اشاره‌ای تلویحی به امکان پذیرش دوج توسط دیگر شرکت او – اسپیس ایکس – کرده است.

امتیاز دهی به این مطلب
خواندن این مقاله
پپ کوین در برابر دوج کوین | برنده نبرد میم کوین ها کدام است؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا