اخبار

شیبا اینو پس از رالی نیم میلیارد دلاری به رده های نخبگان می پیوندد

بر اساس گزارشات CoinMarketCap، توکن شیبا اینو به طور شگفت انگیزی، در عرض سه روز به میزان نیم میلیارد دلار افزایش یافت. افزایش چشمگیر قیمت بیش از ۱۰ درصد باعث شد که توکن Shiba Inu به نقاط عطف جدیدی برسد. با این رالی حیرت انگیز، این میم کوین توانست جایگاه خود را در میان برترین عملکردها در بازار ارزهای دیجیتال به طور محکم تر کند.

با پایان معاملات هفت روز گذشته، شیب به عنوان سومین ارز دیجیتال در میان ۱۰۰ کریپتو برتر ارزهای دیجیتال از نظر عملکرد ظاهر شد. دستاوردی به این بزرگی، SHIB را در موقعیتی ارزشمندی قرار می دهد.

علاوه بر این، پیروزی توکن شیبا اینو به این رتبه بندی در بین بهترین عملکردها محدود نشد. شیب در رتبه بندی کلی همه ارزهای دیجیتال بر اساس سرمایه گذاری نیز صعود کرد. این میم کوین رتبه چهاردهم را از بین بیش از ۱.۸ میلیون کوین، بر اساس داده های پورتال، به دست آورد.

رشد قابل توجه قیمت شیب که در حال حاضر به رقم ۵.۱ میلیارد دلار خود می بالد، آن را در یک لیگ برتر قرار می دهد تا از برخی از شرکت های مشهور جهان پیشی بگیرد. شایان ذکر است که ارزش بازار آن از Air France-KLM، یکی از بزرگترین خطوط هوایی در سطح جهان، و همچنین شرکت خدمات کابین Lyft و حتی سازنده تجهیزات عکاسی نیکون، فراتر رفته است.

می‌ توان افزایش سریع ارزش بازار توکن شیبا اینو را به این واقعیت نسبت داد که پتانسیل و کاربرد میم کوین در آستانه انتشار شیباریوم، به طور گسترده ای مورد تایید قرار گرفته است.

امتیاز دهی به این مطلب
خواندن این مقاله
کاردانو همچنان پله های ترقی را طی می کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا