اخبار

شرکت ریپل لبز قصد دارد با استفاده از توکن‌ سازی، صنعت املاک را متحول کند!

شرکت پرداخت‌ های دیجیتال و فناوری بلاک چین ریپل لبز ابتکاری را برای تغییر صنعت املاک و مستغلات با استفاده از توکن‌ سازی اعلام کرده است.

Antony Welfare، مشاور ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در ریپل، در توییتی در 7 ژوئیه بر افزایش علاقه جهانی به CBDC ها و استیبل کوین ها تاکید کرد. او تاکید کرد که تیم ریپل به طور فعال در حال بررسی کاربرد های عملی برای CBDC ها و استیبل کوین ها، با تمرکز بر توکن سازی دارایی های املاک و مستغلات است.

در طی یک کنفرانس فین‌ تک در رومانی، Welfare یک مورد استفاده ارائه کرد که ترکیبی از دلار دیجیتال هنگ کنگ (e-HKD)، املاک و مستغلات توکن‌ شده و پروتکل‌ های وام مالی است. هدف این برنامه آزمایشی نوآورانه این است که کاربران را قادر سازد تا دارایی های املاک و مستغلات را توکن کنند، از آنها به عنوان وثیقه برای وام ها استفاده کنند و از پلتفرم CBDC ریپل استفاده کنند.

ریپل در کاوش خود در زمینه توکن سازی دارایی های مستغلات با استفاده از بلاک چین و ارزهای دیجیتال، به دنبال مقابله با موانع فعلی در بخش املاک و مستغلات است.

توکن سازی دارایی ها به عنوان یک مفهوم جذاب ظاهر شده است که علاقه و توجه قابل توجهی را در بخش های مختلف جلب می کند. این رویکرد نوآورانه مستلزم تبدیل دارایی های ملموس مانند املاک و مستغلات، آثار هنری و مالکیت معنوی به توکن های دیجیتالی است که به طور ایمن در بلاک چین ذخیره می شوند.

این توکن ها نشان دهنده مالکیت یا سهام در دارایی اساسی است که امکان خرید، فروش و تجارت در پلتفرم های غیرمتمرکز را فراهم می کند. شیفتگی فزاینده به توکن سازی از ظرفیت آن در ایجاد انقلابی در مالکیت دارایی‌ها و مدل‌های سرمایه‌ گذاری متعارف ناشی می‌شود.

خواندن این مقاله
شیبا اینو با به ‌روزرسانی جدیدش، جامعه را شگفت زده می کند!

از طریق فناوری بلاک چین، توکن‌ سازی نقدینگی، دسترسی، کارایی، شفافیت و امنیت را تقویت می‌کند. با درک بیشتر صنایع و سرمایه‌گذاران از مزایا و پتانسیل توکن‌ سازی، به‌عنوان یک روند برجسته در عرصه‌های مالی و مدیریت دارایی، شتاب بیشتری به دست می‌آید.

با این حال، پذیرش و اجرای توکن‌ سازی ممکن است با چالش‌ های نظارتی مواجه شود و نیاز به انطباق با قوانین محلی داشته باشد. علاوه بر ملاحظات نظارتی، نگرانی های امنیتی در مورد دارایی های توکن شده نیز باید با تکامل صنعت کاهش یابد.

امتیاز دهی به این مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا