اخبار

اسناد فاش شده مایکروسافت از برنامه‌های این شرکت برای ادغام کیف‌ پول‌های رمزارزی با Xbox خبر می‌دهد

اسنادی که اخیراً از مایکروسافت فاش شده – و به عنوان «بزرگترین» نشت اطلاعات در تاریخ Xbox توصیف شده‌اند – نشان می‌دهند که این شرکت فناوری بزرگ قصد دارد کیف‌ پول‌های رمزارزی را با کنسول بازی Xbox خود یکپارچه کند.

به گزارش کوین لند و به نقل از cryptoslate، این اسناد داخلی لو رفته که در انجمن بازی ResetEra منتشر شده‌اند نشان می‌دهند که پشتیبانی از کیف‌ پول‌های رمزارزی در نقشه‌ راه Xbox برای ماه می ۲۰۲۲ جای داشته است. با این حال، جزئیاتی در مورد این ادغام ارائه نشده بود. فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس Xbox، این نشت اطلاعات را به اقدامات قانونی کمیسیون تجارت فدرال علیه مایکروسافت نسبت داده است. مخالفت FTC با خرید ۶۹ میلیون دلاری Activision Blizzard توسط مایکروسافت منجر به این شد که این شرکت به طور ناخواسته چنین اسنادی را در مطالب ارسالی خود قرار دهد.

اسپنسر تلاش کرد که این اتفاق را کم اهمیت جلوه دهد و اعلام کرد که برخی از برنامه‌ها از قبل تغییر کرده‌اند. با این حال، باید به این نکته توجه کنیم که تأثیر احتمالی این اتفاق مشخص نیست، چرا که مایکروسافت هنوز ادغام کیف پول‌ها را به صورت رسمی تأیید نکرده است. اما از سوی دیگر واکنش مثبت جامعه رمزارزی به این خبر بر اهمیت پذیرش این صنعت نوظهور توسط شرکت‌های فناوری سنتی تأکید می‌کند.

امتیاز دهی به این مطلب
خواندن این مقاله
قابلیت های شگفت انگیز ابزار جدید GPT-4 هوش مصنوعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا