اخبار

شیبا اینو جا پای خود را در آسیا محکم‌ تر می‌ کند!

در یک پیشرفت بزرگ دیگر برای شیبا اینو (SHIB)، این میم کوین در صرافی کوین‌ وان (Coinone)، یکی از بزرگ‌ ترین صرافی‌ های رمزارزی در کره‌ جنوبی، لیست شده است. انتظار می‌ رود که این حرکت استراتژیک، حضور شیبا اینو در آسیا را تقویت کند و حجم معاملاتی آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

این صرافی معاملات توکن شیبا را از روز گذشته به طور رسمی آغاز کرد و به کاربران این فرصت را داد تا توکن را در برابر وون کره معامله کنند. تصمیم این صرافی برای لیست کردن شیبا پس از لیست شدن موفقیت‌ آمیز آن در صرافی های بزرگ‌ تر کره‌ ای، یعنی بیت‌ هامب (Bithumb) و آپ‌ بیت (Upbit) در اوایل سال جاری صورت گرفت.

اهمیت لیست شدن شیبا در کوین‌ وان، به جایگاه این صرافی به عنوان یکی از برجسته‌ ترین صرافی‌ها در منطقه، مربوط می‌ شود که از نظر اندازه در بین پلتفرم‌ های ارزهای دیجیتال کره در رتبه سوم قرار دارد. با توجه به داده‌ های CoinMarketCap، حجم معاملات این صرافی از 64.5 میلیون دلار فراتر رفته است. تجربه 9 ساله پرقدرت کوین‌ وان در بازار، اعتبار اضافی به پذیرش شیبا در این پلتفرم ارائه می‌ دهد.

لیست شدن شیبا در حاضر تأثیرات خود را بر حجم معاملاتی این ارز در صرافی کوین‌ وان ثابت کرده است؛ زیرا در روز اول معاملاتش، این توکن موفق به کسب رتبه 21 از نظر حجم معاملاتی شده و با گردش مالی 105826 دلار، عملکرد قابل‌ تحسینی داشته است. این نتیجه در مقایسه با عملکرد شیبا در سایر صرافی‌ ها است، جایی که در آپ‌ بیت با گردش مالی 2.13 میلیون دلار در رتبه 66 قرار دارد و در بیت‌ هامب در رتبه 133 قرار دارد و حجم معاملات آن تنها 65105 دلار است.

امتیاز دهی به این مطلب
خواندن این مقاله
۶ ارز دیجیتال که باید در این هفته از انجام معاملات با آنها اجتناب کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا