اخبار

سوشی با صعود ۲۰ درصدی، مقاومتش را شکست

سوشی (SUSHI)، ارز دیجیتال صرافی غیرمتمرکز و محبوب سوشی سواپ، افزایش قیمت فوق‌العاده ‌ای را تجربه کرد. این کریپتو در ۲۴ ساعت گذشته در بحبوحه بهبود گسترده ‌تر در بازار دی‌ فای، نزدیک به ۲۰ درصد افزایش یافت. این رشد قابل توجه با ورود سرمایه به پلتفرم تقویت شد و حجم معاملات افزایش قابل توجهی را نشان می دهد.

به گزارش کوین لند و به نقل از یوتودی، این افزایش فعالیت و قیمت باعث شد که سوشی با موفقیت از سطح مقاومت کلیدی عبور کند. این مقاومت در گذشته مانع مهمی برای این توکن بود. شکستن این مقاومت می تواند نشانه ای از یک روند صعودی بالقوه برای توکن باشد. به ویژه وقتی به پایه های نسبتا قوی Sushi و تاثیر مثبت آن در دیفای بنگریم بیشتر متوجه موفقیت این صعود می شویم.

تجزیه و تحلیل شاخص های فنی فعلی SUSHI ما را بیشتر متوجه چشم انداز صعودی این توکن می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) که سرعت و تغییر حرکات قیمت را اندازه ‌گیری می ‌کند، به عدد ۷۰ رسیده است. به طور معمول، RSI بالای ۷۰ به‌عنوان شرایط خرید بیش از حد شناسایی می ‌شود که اغلب می‌تواند قبل از اصلاح قیمت باشد. با این حال، در بازارهای صعودی قوی، دارایی ها می توانند برای دوره های طولانی در مرحله خرید بیش از حد باقی بمانند. این امر منجر به افزایش قیمت قابل توجهی می شود.

امتیاز دهی به این مطلب
خواندن این مقاله
انجمن بلاکچین ایران، نقشه اکوسیستم بلاکچین کشور را طراحی می‌کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا