اخبار

BingX حمایت استراتژیک خود را برای اجلاس آینده بلاک چین دبی در سال ۲۰۲۳ اعلام کرد

BingX، یک صرافی پیشرو جهانی ارزهای دیجیتال، با افتخار حمایت استراتژیک خود را از اجلاس آینده بلاکچین اعلام می کند، رویدادی پیشرفته که قرار است دنیای وب ۳.۰، بلاک چین، کریپتو، NFT، متاورس و بازی های کریپتویی را متحول کند. این اجلاس قرار است از ۱۵ تا ۱۸ اکتبر در دبی برگزار شود و نوید یک تجربه همه جانبه را می دهد که شبیه هیچ چیز دیگری نیست.

به عنوان فراگیرترین رویداد بلاکچین در مقیاس بزرگ منطقه خاورمیانه/شمال آفریقا (MENA)، اجلاس آینده بلاک چین با مفهومی تازه و توانمند با هدف جسورتر کردن افراد فعال بازار، توانمندسازی تغییر آفرینان و الهام بخشیدن به نوآوران، آماده است تا یکباره بازی را تغییر دهد. در حوزه های مختلف فناوری در طول چهار روز ، رهبران صنعت، مشتاقان و آینده‌نگران برای شرکت در مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و فرصت‌ها گرد هم خواهند آمد. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که پتانسیل خود را به نمایش بگذارند و شبکه ها را از طریق ارتباطات و تعاملات بی شماری گسترش دهند و از یک دستور کار تفکر برانگیز به بینش های ارزشمندی دست یابند.

BingX در ژوئن امسال رسماً حمایت استراتژیک خود را در منطقه MENA اعلام کرد که با تعهد خود برای ارتباط با کاربرانی با پیشینه‌های مختلف و ترویج پذیرش ارزهای دیجیتال مطابقت دارد. بعداً در ماه اوت، معرفی خدمات معاملاتی Peer-to-Peer (P2P) برای طیف وسیعی از ارزهای فیات MENA و ترکیه، نشان دهنده تعهد آن به افزایش دسترسی و راحتی بود. سفر BingX در منطقه MENA به تازگی آغاز شده است و مشتاقانه منتظر است تا به تقویت اکوسیستم رمزنگاری در این بازار پویا و امیدوارکننده ادامه دهد.

خواندن این مقاله
توضیحات گری گنسلر درباره هک SEC

نیکلاس لو، رئیس توسعه تجارت BingX برای، به همراه عبدالله هشام خلیفه، رئیس انجمن MENA در BingX، و Markose.C، نماینده برند MENA برای BingX، از سخنرانان برجسته در این رویداد معتبر خواهند بود. آنها بینش و تخصص خود را به اشتراک می گذارند و دیدگاه خود را برای آینده بلاک چین، ارزهای دیجیتال و چشم انداز گسترده تر فناوری به اشتراک می گذارند. نیکلاس تجزیه و تحلیل عمیقی از نحوه ایفای نقش محوری مبادلات متمرکز در تقویت گسترش Web3 در منطقه MENA ارائه خواهد کرد.

نیکلاس اضافه کرد: “در سال های اخیر، منطقه MENA شاهد رشد قابل توجهی در پایگاه کاربران وب ۳ و ارزهای دیجیتال خود بوده است، و BingX مفتخر است که بخشی از این سفر تحول آفرین است. ما شاهد پتانسیل فوق العاده ای برای فناوری های Web3 در MENA، و حمایت مالی ما از بلاک چین آینده هستیم. اجلاس بر تعهد ما به تقویت نوآوری و پیشبرد شکوفایی وب ۳ در این منطقه پویا تاکید می کند. ما مشتاقانه منتظر دست در دست هم دادن با رویاپردازان، رهبران فکری و کارآفرینان در اجلاس هستیم تا افق های جدید را کشف کنیم و پتانسیل کامل بلاک چین و ارزهای دیجیتال را در MENA باز کنیم. “.

منطقه MENA به مرکزی برای فناوری Web3 تبدیل شده است که عواملی از جمله جمعیت قابل توجه و جوان، پذیرش فراگیر تلفن همراه و اینترنت، دیجیتالی شدن سریع، جذابیت رو به رشد ارزهای دیجیتال و بلاک چین، و کارآفرینی قوی را هدایت می کند. این ادغام عناصر، محیطی حاصلخیز برای پیشرفت فناوری های Web3 ایجاد کرده است. در همین حال، دبی به عنوان یک مرکز رمزنگاری برجسته در حال ظهور است که با موقعیت جغرافیایی استراتژیک، پذیرش نظارتی، منابع فراوان و حالات کارآفرینی پویا پشتیبانی می‌شود. با حمایت و پشتیبانی BingX، انتظار می‌رود که اجلاس آینده بلاک چین ۲۰۲۳ در دبی این را به اوج جدیدی برساند.

امتیاز دهی به این مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا