اخبار

پیشنهاد جدید سلسیوس برای نجات از ورشکستگی!

شرکت سلسیوس نتورک (LLC) که در وضعیت ورشکستگی قرار دارد، به توافقی رسیده است که ممکن است فرآیند محاکمه آن را در دادگاه آسان‌ تر کند. این شرکت پیشنهاد داده که اگر بسیاری از صاحب‌ حساب‌ ها می‌ خواهند در تسویه جریان دعوای مدیریتی مشارکت کنند، 5 درصد بیشتر از مبالغ مطالبه‌ شده را پرداخت می‌ کند.

بر اساس گزارش WSJ، توافقات انجام‌ شده توسط شرکت سلسیوس می‌ تواند اجازه دهد که این شرکت وام‌ دهنده ارزهای دیجیتال موافقت دادگاه را برای انحلال ورشکستگی و بازپرداخت دارایی‌  های مشتریان را آسان‌ تر کند.
در یک توافق مشترک، سلسیوس نتورک و کمیته بستانکاران بدون وثیقه اعلام کردند که توافق کرده‌ اند که ادعای کلاهبرداری گروهی این کمیته علیه سلسیوس را با پاداشی به دارندگان حساب دارایی که در طرح فصل 11 شرکت دریافت می‌ کنند، حل کنند. آنها ادعا کردند که این امر منجر به صرفه‌ جویی در هزینه و تسریع در بازگرداندن ارزهای دیجیتال به دست مشتریان خواهد شد.

به گزارش کوین لند، طبق توافق‌ نامه، طرح تسویه‌ ای که توسط شرکت سلسیوس و کمیته بستانکاران بدون وثیقه در روز پنج‌ شنبه ارائه شده است، بیش از 70 میلیارد دلار از ادعاها درباره تقلب و دیگر ادعاهای حقوقی علیه سلسیوس در حال حاضر معلق است و به وظایف تحت قراردادهای مشتریان مرتبط نیست.
در این بیانیه آمده است، که هر دارنده حساب می‌ تواند انتخاب کند که در تسویه‌ حساب شرکت نکند و همچنان به دنبال اثبات ادعاهای خود در برابر بدهکاران باشد. دارندگان حساب‌های مشهور به “Custody” به دلیل مذاکره و توافق خود با شرکت سلسیوس در ماه مارس، در تسویه حساب قرار نگرفته‌ اند.

خواندن این مقاله
مشکل دنبال‌ كننده‌ های جعلی در توییتر ارزهای دیجیتال همچنان پابرجاست!

به گفته وکیل کمیته، آرون کولودنی، طبق ایمیلی که روز جمعه ارسال شد، این توافق هزینه‌ های حقوقی را کم می‌ کند و مقدار ارزهای دیجیتال شرکت سلسیوس را که برای ادعاهای مورد مناقشه نیاز دارد، کاهش می‌ دهد.
در گذشته این صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال با تسویه حساب 4.7 میلیارد دلاری با کمیسیون تجارت فدرال موافقت کرده بود. مدیر عامل سابق سلسیوس، الکس ماشینسکی، هفته گذشته به اتهام کلاهبرداری در اوراق بهادار فدرال بازداشت شد.

امتیاز دهی به این مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا