اخبار

پیش‌بینی یک تحلیلگر: میم کوین PEPE در مسیر سبقت از شیبا اینو

در حالی که میم کوین پپه به رکوردشکنی ادامه می‌دهد و اوج قیمتی جدید را به ثبت می‌رساند، یک تحلیلگر پیش‌بینی جالبی را در مورد آن مطرح کرده است. این معامله‌گر که به پیش‌بینی‌های به موقع در بازار ارزهای دیجیتال معروف است، پیش‌بینی کرده است که میم کوین پپه در حال افزایش بیش از دو برابری ارزش بازار خودش است.

به گزارش کوین لند و به نقل از دیلی هودل، در اوایل هفته گذشته، هساکا (Hsaka)، تحلیلگر با نام مستعار، به ۵۵۴٬۶۰۰ دنبال کننده خود در پلتفرم X گفت که معتقد است پپه (PEPE) در مسیر کنار زدن رقیب خود شیبا اینو (SHIB) از نظر ارزش بازار است. قیمت پپه را مشاهده کنید.

رکورشکنی پپه ادامه دارد

در آن زمان، PEPE بیست و هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار بود. از آن زمان، این میم کوین مبتنی بر اتریوم در حال صعود بوده و در عرض چند روز حدود ۷۱٪ رشد داشته است. هساکا تصویر دیگری را به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد PEPE با صعود خود، شش دارایی دیگر از نظر رتبه‌بندی ارزش بازار را پشت سر گذاشته است.

هساکا تنها استراتژیست ارزهای دیجیتال نیست که در مورد PEPE نظر صعودی دارد. تحلیلگر دیگری به نام Kaleo نیز به ۶۴۰٬۶۰۰ دنبال کننده خود در پلتفرم X گفته که ممکن است بر اساس عملکرد دوج کوین و شیبا اینو در چرخه صعودی قبلی، پپه هم شاهد دستاوردهای عظیمی در این بازار صعودی باشد.

وی در این باره اظهار داشت:

ارزش بازار PEPE اکنون تنها حدود ۷ میلیارد دلار است. DOGE در چرخه قبلی به حداکثر ارزش بازار ۷۵ میلیارد دلار و SHIB به حدود ۵۰ میلیارد دلار رسید. فکر می‌کنم می‌توان گفت که هنوز اتفاقات مثبت زیادی برای میم کوین قورباغه‌ای وجود دارد.

امتیاز دهی به این مطلب
خواندن این مقاله
پالیگان به ادعای SEC مبنی بر اوراق بهادار بودن MATIC پاسخ داد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا