اخبار

توجه ویژه معامله گران کوتاه مدت به رالی ۸۴ درصدی شیبا اینو

بر اساس گزارشات IntoTheBlock، شیبا اینو (SHIB) با ۸۴ درصد افزایش در ۳۰ روز گذشته، در بین معامله‌ گران کوتاه‌ مدت محبوبیت پیدا می ‌کند.

IntoTheBlock آدرس ها را بر اساس مدت زمانی که یک دارایی ارز دیجیتال را نگه می دارند، جمع آوری می کند. این آدرس ها به شرح زیر تقسیم می شوند: Hodlers که سرمایه گذاران بلندمدت هستند، Cruisers که معامله گران میان مدت هستند و تریدرها که معامله گران کوتاه مدت هستند.

بر اساس این دسته بندی ها، هدلرها ۶۹ درصد از کل آدرس های شیب، رزمناوها یا معامله گران میان مدت ۲۷ درصد و تریدرها ۴ درصد را تشکیل می دهند.

اگر بخواهیم بیشتر این وضعیت را تعریف کنیم، هدلرها آدرس هایی هستند که بیش از یک سال SHIB را نگه می دارند. معامله گران میان مدت آدرس هایی هستند که از یک تا دوازده ماه شیبا اینو نگهداری می کنند. و تریدرها آدرس هایی هستند که کمتر از یک ماه شیب نگهداری می شوند.

نوآوری های جدید مثل ShibaSwap، شیباریوم، Shiba Eternity و موارد مشابه ممکن است نقش حیاتی در رشد دارایی های شیب داشته باشند. زیرا دارندگان بلندمدت امکان دارد مایل باشند دارایی های خود را حفظ کنند تا از این نوآوری ها بهره مند شوند.

تغییر قیمت شیبا اینو قریب الوقوع است

شاخص نوسان IntoTheBlock نوسانات قیمت یک دارایی کریپتو خاص را اندازه گیری می کند. نوسانات فعلی شیب ۷۰.۲۴ درصد است. این میم کوین در تاریخ ۱ ژوئیه با ۷۵.۷۲ درصد بیشترین نوسانات را در ۳۰ روز گذشته داشته است.

خواندن این مقاله
جمع آوری کمک های مالی GameFi در ماه آگوست 135 درصد افزایش یافته است

نوسانات بالا به طور کلی به معنای نوسانات زیاد قیمت (بالا یا پایین) است. از سوی دیگر، نوسانات پایین نمایانگر رکود قیمت است.

جهش های بزرگ در نوسانات معمولاً نشان می دهد که روند معکوس است. بنابراین، دوره‌ های نوسان بسیار بالا ممکن است نمایانگر این باشد که قیمت جهت خود را به سمت میانگین بر می ‌گرداند. در همین حال، نوسانات کم نمایانگر یک شکست قابل توجه قریب الوقوع در هر جهت است.

به گزارش کوین لند در زمان نگارش این مقاله، قیمت شیبا اینو با ۲.۵۲ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۰۷۵ دلار رسید.

امتیاز دهی به این مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا