اخبار

تاریخ راه‌اندازی توکن تپ سواپ به «سه ماهه سوم سال» موکول شد

پس از آنکه انتظار کاربران برای راه‌اندازی توکن تپ سواپ در اول جولای (۱۱ تیر) بی‌ثمر شد، تیم این پروژه طی اطلاعیه‌ای ضمن بیان دلایل این تعویق، رویداد تبدیل سهام به توکن را به سه ماهه سوم سال (Q3) موکول کرد.

به گزارش کوین لند، تپ سواپ طی رشته توییتی در پلتفرم X به بیان دلایل مربوط به تعویق اشاره کرد. ضمن اینکه بیان داشت این کار به سود کاربران بوده و برای یک ایردراپ عادلانه و منصفانه ضروری است.

تعویق راه‌اندازی توکن تپ سواپ

تیم تپ سواپ در ابتدای این اطلاعیه آن را «هم خبر خوب و هم خبر بد» توصیف کرد. این تیم اظهار داشت که تصمیم گرفته تاریخ رویداد تبدیل سهام به توکن (Share to token) را تغییر دهد. و در پاسخ به اینکه چه چیزی در مورد این خبر خوب است، توضیح داد نکته اصلی این است که کاربران واقعا از این تاخیر سود خواهند برد.

این تیم با اشاره به سروصدای زیادی که در مورد تپ سواپ، به خصوص در مورد لیست شدن آن در صرافی‌های سطح ۱ مطرح شده بیان داشت جای تعجب نیست که این پروژه به یکی از بازیگران اصلی در سطح جهانی تبدیل شده و در رتبه اول قرار گرفته است. این نوع توجه نه تنها کلاهبرداران بلکه رهبران صنعت وب ۳ را نیز به خود جلب می‌کند.

بنابراین، همه آنچه گفته می‌شود فقط شایعه نیست. تیم Tapswap در واقع در حال مذاکره فعال با صرافی‌های سطح ۱ است! و به طور خستگی‌ناپذیر برای آن تلاش می‌کند.

با این حال، چنین موفقیتی با برخی دردسرها همراه است. بنابراین، این سطح از توجه مستلزم کار بسیار دقیق‌تری روی توکنومیک و استراتژی مناسب برای راه‌اندازی توکن است. و همه این کارها به زمان بیشتری نیاز دارد.

خواندن این مقاله
خبر خوش برای طرفداران ریپل | احتمال برک اوت XRP در آینده!

در نهایت این تیم گفت که همه این کارها برای اطمینان از این است که راه‌اندازی توکن در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۴، منصفانه و مهم‌تر از آن برای همه کاربران سودآور باشد.

همچنین، این تیم اعلام کرد به زودی، خبرهای بزرگی در مورد آینده این پروژه، شراکت آن با صرافی‌های سطح ۱ و ایردراپ تپ سواپ منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است تپ سواپ قبلا در یک جلسه آنلاین که به همراه تیم بلاکچین تون (TON) در پلتفرم X برگزار شده بود به کمبود بودجه برای راه‌اندزای توکن خود اشاره کرده بود. فعالیت اخیر این پروژه در پلتفرم یوتیوب نیز گواه همین امر است که فعلا تمرکز این پروژه بر درآمدزایی است.

به هر حال به تعویق افتادن راه‌اندازی توکن تپ سواپ و ایردراپ آتی آن هر چند خبر چندان خوشایندی نیست اما می‌تواند فرصتی مغتنم برای کاربران این ربات تلگرامی باشد تا به فعالیت و جمع‌آوری سکه‌های بیشتر ادامه دهند.

امتیاز دهی به این مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا